BEKEL HAKKINDA

Tyco Electronics Enerji Bölümü bünyesinde bulunan Raychem, 50 yıla yakın tecrübesi ile sektörün en itibarlı ve lider firması olarak elektrik enerjisi üretim, iletim ile dağıtımında ihtiyaç duyulan; kablo aksesuarları, koruma ve izolasyon malzemelerini üretmektedir. Isı ile büzüşme teknolojisinin kaşifi olan Raychem, bu teknolojinin enerji alanında ilk uygulayıcısı olmakla beraber; soğuk uygulama, silikon uygulama ve jel teknolojilerini de kullanarak sektör hizmetine sayısız ürünü başarıyla sunmuştur.

Sürekli geliştirilen ve yenilenen Tyco Electronics Raychem ürünleri; yüksek elektriksel performansı, zorlu çevre koşulları ve dış etkilere karşı dayanımı, uygulama kolaylığı ile elektrik şebekesinin güvenilir tercihi olmuştur. Tyco Electronics Raychem Enerji ürünleri bayii olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize Raychem'i daha yakından tanıtmak ve sunmaktır.

Faaliyete geçtiğimiz 1995 yılından itibaren sürekli gelişim ilkesinden ödün vermeden hizmet potansiyelimizi ve kaliteyi devamlı yükselterek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız.